Półkolonie 2022

Opublikowano: 2022-07-05 07:23, Numer artykułu: 54220 , Autor: K.Banaszak

Półkolonie zakończone, bawiliśmy się świetnie !

https://www.youtube.com/watch?v=s54borsURkM

 

LISTY UCZNIÓW Z PRZYDZIAŁEM DO GRUP ZNAJDUJĄ SIĘ W ZAŁĄCZNIKU PONIŻEJ.

 

„Bydgoskie półkolonie 2022”

Nabór na „Bydgoskie półkolonie 2022” rozpoczyna się w czwartek 26 maj br. i potrwa do piątku 3 czerwca br. W półkoloniach mogą brać udział uczniowie bydgoskich szkół do 13 roku życia. Każdy uczeń może skorzystać maksymalnie z dwóch tygodniowych turnusów. Rodzic pokrywa jedynie koszt wyżywienia w wysokości 150 zł / turnus (drugie śniadanie i obiad). Półkolonie będą realizowane w ramach ośmiu tygodniowych turnusów, w 37. szkołach i placówkach prowadzonych przez Miasto Bydgoszcz (wykaz w załączniku)

Chęć udziału dziecka w półkoloniach należy zgłosić poprzez złożenie wypełnionej karty kwalifikacyjnej wraz z oświadczeniami w placówce (w załącznikach), w której dziecko ma uczęszczać na półkolonie. Dziecko powinno posiadać legitymację szkolną bydgoskiej szkoły oraz Bydgoską Kartę Miejską.

Szczegóły rekrutacji opisane są w Zasadach postępowania rekrutacyjnego do programu „Bydgoskie półkolonie 2022”.

 

W programie półkolonii przewidziano kilka bloków m.in. zajęć sportowych, integracyjnych, z edukacji regionalnej, artystycznej czy filmowej. Zaplanowano wycieczki piesze i drogą wodną, plenery plastyczne, zajęcia w bydgoskich muzeach, warsztaty teatralne, taneczne i wokalne, seanse filmowe. Atrakcji nie zabraknie!

 

 

Dokumenty do pobrania: